Deze aanbieding is helaas niet meer beschikbaar

Lidl verspil mij niet in alle filialen

Geldig t/m: 30-01-2023 15:16
5 jaar geleden

Vanaf vandaag kun je in een van de 436 filialen van Lidl de afgeprijsde producten vinden van Lidl.

Dit zijn producten die tegen de houdbaarheidsdatum aan zitten en welke voor kaas, brood en melk worden verkocht voor 25 cent. Daarnaast haal je dan voor 50 cent Vlees, Vis en Vegaproducten.

Wil je gebruik maken van groenten en fruit dan kun je deze afhalen dmv de app van ToGoodToGo, dan haal je 2kg groenten en fruit voor 2,99 euro.

Zie hier de folderpagina uit de nieuwe folder die loopt vanaf 31 augustus 2020.

Brood > 0,25 euro

Ultra vers > 0,25 euro

Koeling > 0,25 euro

Diepvries > 0,25 euro

Kruidenierswaren > 0,25 euro

Vers Vlees/Vis > 0,50 euro

Ook uit de bron van AD.nl 

r7XeA4PSwe48VDFpyyy7HTNvax69qgNtpbmp3bRn.png

Als je op een link klikt of iets koopt, kunnen wij daar een kleine commissie voor krijgen. Dat beïnvloedt niet welke deals of kortingen we delen.
avatar
Bold ⌘B
Italic ⌘I
Strikethrough ⌘+Shift+S
Insert link ⌘K
Insert link
Unlink
Bullet list
Ordered list
Thomas van der Berg avatar

Ze kunnen deze producten beter in too good to go pakketten doen. Dat is leuker en je hoeft niet te graaien.

Reageer
Thomas van der Berg avatar

Laatste tijd bij mijn lidls zijn al die bakken weg gehaald of zijn standaard leeg. Weggooien vinden ze een beter idee. of een lullige 30% sticker erop plakken.

Reageer
Evelien de Kool avatar

Ik snap dat je niet alles leeg moet trekken maar als ik 4 dingen heb mag het al niet. Ook koop ik vaak uitverkoop voor mensen die het nodig hebben ( lees: geen cent te makken hebben). Als je regels hebt dan moet je ze ook ergens neerzetten!

Reageer
Evelien de Kool avatar

Waar kan ik de regel vinden dat je maar 2 producten per categorie mag kopen ? Het staat nergens,  alleen bij het brood,  ze zeggen het wel bij de kassa maar ik zie het nergens staan ook niet op de website

Reageer
Dealer! avatar

Staat ook nergens vermeld. Maar wel logisch dat ze de regel hanteren, zo blijft er voor een ander ook wat over.


Stalker 101 avatar

Nieuwe regel. Je mag alleen 2 producten van verspil me niet kopen. Per keer

Reageer
Bram De Vos-276735 avatar

Dit is enkel in Nederland of ook in België?

Reageer
Thi Budij-Lam avatar

een top initiatief van de Lidl !👌

een goed voorbeeld voor andere supermarkten.. 👍🏼

aangezien sommige producten bij supermarkten in prijs is verhoogd.! 😏

en om voedsel verspillingen te voorkomen !

Reageer
Greetje 1971 avatar

Ik heb hier al broden, roerbakgroente voor €0,25 per stuk gehaald. De brood is in de vriezer gegaan en ik heb eruit gehaald wat nodig. Het smaakt nog prima. 

Reageer
SPN avatar

Belangrijk en ekologisch

Reageer
Bianca Roos avatar

Geweldige actie .dan doen we zo aan voetsel verspilling voor weinig geld



Reageer

Maak Deal Alerts

Ontvang alerts voor relevante aanbiedingen door hieronder één of meer trefwoorden te selecteren

Wat wil je doen?
Toon meer van dit trefwoord
Voeg Alert toe
Trefwoord
Minimale score
Minimale score 50° 100° 200°
Stuur me ook notificaties per push bericht Stuur me ook notificaties per email

Gerelateerde aanbiedingen