3 uur geleden
5lV8SJBek260tVG3QElhjUuNxhZUhRDDRwb0Iigk.png
De ASUS ROG Strix XG32UCDS 32" is een premium 4K QD-OLED gamingmonitor voor mensen die topbeeldkwaliteit én snelle gaming willen combineren.
ASUS ROG Strix OLED XG32UCDS 32
Belangrijkste specs
  • 32 inch (31.5")
  • 3840×2160 (4K UHD)
  • QD-OLED paneel
  • 165Hz refresh rate
  • 0.03ms GTG
  • HDMI 2.1
  • DisplayPort 1.4 DSC
  • USB-C met 15W PD
  • G-Sync Compatible + FreeSync Premium Pro
  • HDR True Black 400
  • 99% DCI-P3 kleurdekking